|KRYEFAQJA |PER NE |SHĖRBIMET |REFERENCAT |STAFI |KONTAKI


       Kompania Audituese ‘’Univerzum Audit” ėshtė e regjistruar    Ministrinė e Tregtisė  dhe Industrisė mė  09.01.06

me Nr. tė  biznesit 70326338.

 

      Me seli nė Ferizaj dhe njesinė nė Prishtinė. Me 19.09.2007  "Univerzum Audit” ėshtė licencuar si firmė vendore auditimi, nė pėrputhje  me nenin 02e UA  rreg. 2003/02 pranė BKSRF- sė.

 

       Kompania jonė qė nga data e themelimit  ka bėrė disa auditime  tė suksesshme nė disa kompani private, publike,

organizata jo qeveritare, Institucione Mikrofinanciare etj.